| PisuCluj a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe www.telefonultau.eu? As vrea sa comand un telefon dar mai scump si mi-e frica sa nu iau vreo teapa:)). Sa am incredere?

12 răspunsuri:
| PisuCluj explică:

ALEX am luat odata de pe net ceva si nu m-a lasat sa il deasfac cel de la curier si zic nu ma lasa sa il desfac si cand pleaca gasesc cine stie ce laughing... dar ma rog oh go on

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Colega mea sia luat si a platit dublu nu-ti lua...si de foarte multe ori sunt second hand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am comandat eu acum 1 luna un telefon scump. Nu iti fie frica pentru ca nu iei nicio teapa pentru ca banii ii platesti cand vine telefonul nu prin internet.Comanda iti poate veni acasa daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-i la omul de la telefonultau.eu cand iti trimite telefonul sa ti-l trimita cu "verificare colet"... e o optiune la curierat.la oricare, si atunci poti sa-l controlezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si telefoanele astea nu se dau cu garantie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat de la ei, si mie imi era teama am luat un c905 cu 750 ron la jumatate fata de germanos mi-au dat factura garantie am verificat si toate actele primite odata cu telefonul sunt ok : parerea mea merita sa cumparati de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai cea mai mare incredere,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iei nicio teapa. Tipii sunt din orasul meu, sunt foarte seriosi si nu fac asa ceva.Comanda cu incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in martie 2010 am comandat si primit in conditii impecabile un Nokia X6 16 Gb NOU(ei nu au tel.second,eventual codate in vreo retea) care la acea vreme costa 17. 5 mil. A fost adus de FanCurier fara nicio nemultumire din partea mea, insa si "telefonultau.eu" l-a ambalat profesionist. Ai toata increderea in ambele firme.

| Alex_8736 a răspuns:

De ce ai lua teapa?:S doar nu platesti in factura internetuluilaughing se face ramburs cand iti aduce telefonulk platestirolling on the floor.

| rAzoR_7526 a răspuns:

Stai linistit telefonultau.eu e o firma serioasa iar telefoanele sunt sigilate si in stare buna de functionare deci e foarte ok...