| mersifrumos a întrebat:

Ati vrea ca pe TPU sa: iti apara imediat dupa ce dai un raspuns al catelea esti care a dat raspunsul? Eu chiar vreau sa stiu daca am fost primul sau nu.

Hey, staff, va dau si selectul daca vreti
select countstar from QuestionsAnswers where IdQuestion = x; si afisati acel numar.

am vazut ca sunteti developeri activi si as vrea sa treceti si asta pe lista. haideti cu totii ca sa-i facem sa puna si lucrul asta in aplicare.
Please.

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Ar fi interesant.Pacat ca nu am inteles nimic din ce vrei sa zici big grin