| anonim_4396 a întrebat:

Auziți, mai e puțin pana la ziua mea si părinții ma pun sa imi aleg un cadou, si eu as vrea sa imi iau iPhone 6s, dar as vrea si un laptop air book mini, având in vedete ca am un telefon iPhone 5C, ce ziceți, ce ar trebui sa imi iau?

Răspuns Câştigător
| Alex1510 a răspuns:

Cumparati laptopul. Iphone 6 este 90% identic cu iphone 5c si celelalte iphoneuri. Diferenta e ca iphone 6 e unpic mai bun. mai bine iti iei laptop

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine ia-ti laptopul. Poti face mai multe pe el si in plus deja esti familiarizat(ă) cu iphone-ul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La valoarea ta eu zic sa le ia pe ambele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa mai lasi fitele astea de doi lei ca nu ajuta sa pari mai interesant/a. Pe banii parintilor si eu pot sa ma laud. Dar eu stii ce fac? Ma laud cu banii munciti de mine.