| Ionut01x a întrebat:

Avast, Avira sau altceva? ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Kaspersky! nu prostiile alea gratuite, niciodata nu se va compara Kaspersky care este cu plata (dar se poate crack-ui) cu un antivirus FREE, care protejeaza calculatorul impotriva antivirusilor (dar nu 100%, stii cum e, tot ce-i gratuit e cu limitare, vrei sa beneficiezi de toate, plateste, sau crack-uieste)

8 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

Avg sau nod 32

| omide a răspuns:

Recomand AVAST, il gasesti aici http://download.rnt.ro/Antivirus.php

| vioreld a răspuns:

Eu zic sa iei ESET NOD 32, este cel mai bun...GARANTAT!
sau daca vrei un antivirus pe o perioada nedeterminata de timp poti lua AVIRA sau IMMUNET.

| CoOsMin a răspuns:

O simpla Parere! Avast.

| AlexX_4421 a răspuns:

Ca antivirus? Te sfatuiesc Norton 5 eu am si platesc lunar de la romtelecom ii faci ce configurari doresti tu...Bft

| AlexX_4421 a răspuns:

Da adevarat e mai bun kaspersky dar mananca de-a resurse happy

Răspuns utilizator avertizat
| Toxic_6263 a răspuns:

Eu am avast si e chiar bun