| yonutz6399 a întrebat:

Avem net de la RDS pentru calculator.Am conectat si un wireless ca sa pot avea internet pe laptop.Intrebarea este ca daca as elimina calculatorul(prea vechi) eu as mai putea sa folosesc wireless-ul? sau trebuie sa fie conectat si internetul pe calculator?

Răspuns Câştigător
| AlexSapphirefull a răspuns:

Poti elimina calculatorul vechi, odata ce merge wireless-ul (configurarile wireless sunt deja facute), poti sa scoti din uz calculatorul!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Calculatorul depinde de router, nu invers! Routerul e o scula de sine statatoare!