| blackside0506 a întrebat:

Aveti idee de un plug-in wordpress sau ceva similar, in care sa am precum o baza de date in care sa tin un fel de evidenta (nume, prenume, varsta, biografie, activitate etc.) ceva in modul bazei de date de politie, in care sa scriu eu?

1 răspuns:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Nu din cate am vazut.

In schimb iti poti face singur una, luand fiecare lucru, si facand un tabel simplu.

Nu te mai complica cu automatizari. Lucrurile mari se obtin prin munca mica de zi cu zi.