| Alina a întrebat:

Aveti Nokia 5530 Xpress Music? Daca da, cum vi se pare acest telefon si de unde l-ati cumparat /comandat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unul de aproape 2 luni si deja il vand(probleme financiare). telefonul este de performante inalte. full touch screen etchappy...il dau in jur de 850 lei, 2 ani garantie etc.

2 răspunsuri:
| nicu_3864 a răspuns:

E misto telefonul nokia sunt cele mai bune telefoane. il gasesti mai ieftin pe okazii.ro il poti lua nou sau la mana a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am primit cadou de ziua mea si sincera sa fiu nu prea imi place pentru ca e prea mare, dar in rest e foarte bun.