| Jony123 a întrebat:

Avira sau Microsoft Security Essential? Eu am 1 GB ram

16 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu ma mai bagbig grin, poate vine nea luchass si-ti da argumente solide pentru Avirawinking. Eu unul ma "descurc" cu tot ce ofera Microsofthappy(evident, fara sa platesclaughing ). Nu ma intrebati daca folosesc numai Internet Explorerrolling on the floor. Macar e versiunea 8happy.

Totusi, bggd, ai pus aceasta intrebare de mai multe ori. Pana n-auzi 100 de opinii, din care 3-4 care par mai inteligente, nu te convingi ca cel mai bun antivirus esti tu si ca tu trebuie sa decizi pana la urma ce instalezihappy. Vezi prin testare, ia-le pe toate la rand, vezi care te multumeste mai bine pe tine, evident conteaza sa-ti ofere toate acelasi lucru: protectie.

| CosteaVlad a răspuns:

Microsoft Security Essentials
de la Aero ştiu big grin laughing

| CosteaVlad a răspuns:

Kaspersky are găuri mari, au descoperit mulți chestia asta...

| valy a răspuns:

Parerea mea este ca avira este mai bun ca microsoft...parerea mea. tu faci ce vrei.sau ai putea sa instalezi avast. e super antivirusul.

| 334499 a răspuns:

Niciunul tongue

| Jony123 explică:

Aha, alte pareri...

| Jony123 explică:

Unul din ele doua vreau

| Jony123 explică:

Bn ma Anonimule, daca asa zici tu? Si eu am incredere in MSN dar vroiam si eu parerile altora, care avira su MSN?

| syme a răspuns:

Eu folosesc Microsoft Security Essentials de cand a fost lansat. Pana acum n-am avut nicio problema. Ti-l recomand.

| Sebby_6032 a răspuns:

Niciunul. avg sau kaspersky

| adriancl a răspuns:

Avast merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa ca spun care-i treaba aia de unde mi=am luat pc-ul acu 3 luni mi-au recomandat microsoft security esential primele 2 saptamanai mi=am instalat kas ca cica e cel mai bun pe dracu ca virusi intrau cu nici o probleme am [us si avast avasta facea laba ca si kas si avg la fel pana cand mi-am amintit sa imi pun microsoft s. e vai doamne merge perfect de 2 luni si ceva fara pic de probleme si nu imi da 10000000000000000 de advertismente lucreaza singur fara alte cacaturi de adevrtismente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Microsoft Security Essentials de cand a fost lansat. Pana acum n-am avut nicio problema. Ti-l recomand cu multa placere! microsoft is the best!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le am pe amandoua, 1 gb ram si nu se deranjeaza intre ele si nici pe mine. Ma joc linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am de 4-5 zile este destul de simplu de utilizat.Si functioneaza foarte bine!