| Robert030 a întrebat:

Azi am de gand sa imi cumpar acest laptop, merita?
Laptop Acer V3-571G
Procesor Intel i5 2.5GHz pana la 3. 2GHz
RAM 6GB DDR3
Hard Disk 500GB DDR3
Placa video Nvidia GeForce GT730M cu 4GB memorie video dedicata
1 Port USB 3.0 si 2 USB 2.0
Unitate DVD-RW
Cititor de carduri
Camera Web HD
Microfon incorporat
Pret: 2900 lei (29 de milioane)

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Are o configuratie buna! Care e bugetul maxim in care vrei sa te incadrezi?

| marculescumihai a răspuns:

E bun.Cumparal!

| Spaz472 a răspuns:

Nu cred ca ai gasi unul mai bun e genial. Ai mare grija de el si cumpara'i si un suport coolerwinking. Distractie placuta cu el!

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Buna configuratia dar fugi de ACER ca de naiba. Pica in perioada de garantie. Chiar daca ti-l repara gratuit, tu ai mai avea incredere intr-un produs reparat? In afara de asta, e neplacut sa umbli prin service-uri, sa dai mereu la pachet informatiile de pe hard fara sa-ti garanteze nimeni ca nu le pierzi, sa astepti pana se rezolva etc.
Ia-ti orice altceva dar nu ACER

| hahalera2323 a răspuns:

Tu vrei sa ti.l cumperi pe asta nu? http://www.cel.ro/......30m-4gb-l/
dar mai bine mai pui putini bani si ti.l iei pe asta http://www.cel.ro/......30m-4gb-l/ bafta

| JaSoNN01 a răspuns:

Parerea mea este ca merita. Configuratia este foarte buna.