| 09Ioana09 a întrebat:

Azi dimineata mi-am închis laptopul si era totul normal. Acum am vrut sa il deschid, mi-am bagat parola de la laptop iar de acolo tot negru imi rămâne ecranul. Beculețul care imi arată ca este pornit se stinge si se aprinde dar ar trebui sa imi rămână constant. Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Opreste-l fortat. Tine apasat pe buton mai mult de 5 secunde. Apoi reporneste-l.

| AwGenetix a răspuns:

Decuplat de la incarcator, se scoate bateria pentru 10 minute, apoi repui bateria, incarcatorul si incerci din nou. daca nici asa...e stricat fizic.