| iuli000 a întrebat:

B1 sunt la abonament daca descarc de pe un site ex.; http://android.mob.org/download/a8916.html va trebui sa platesc la finalul lunii ceva pentru ca costa bani de pe google play?

2 răspunsuri:
| tudorfrancu a răspuns:

Nu decat daca iti apare ceva pe ecran
Eu descarc mereu de pe acest sait (prin WI-FI)si nu s-a intamplat nimic

| asxasx a răspuns:

Nu nu am auzit nimic de asa ceva ami intrat si eu pe acest magazin si nu am platit nimic in plus.
Pe langa asta iti recomand sa iti instalezi Black mart alpha Marchetul negru au niste aplicat care sunt gratis fata de magazin play.