| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Bluetooth-ul de la pc meu nu-mi da voie sa intru in telefoanele Sagem...nu pot decat sa transmit poze sau orice altceva din telefon in pc dar invers nu merge...sadsadsadnici un telefon Sagem nu mergecrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... eu reusesc sa si trimit si sa si primesc fisiere din telefonul sagem, pentru a trimite spre telefon folosesc functia Push File, si la tine ar trebui sa poti transmite astfel... din pacate sunt foarte multe programe ce se folosesc pentru asta... si cam toate sunt diferite

4 răspunsuri:
| crookedsight a răspuns:

Astea sunt site-urile de la Sagem: www.cetelec.ro; www.cirma.ro. Încearcă să îi contactezi ca să îţi ofere asistenţă pentru bluştut :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu c o avea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluetooth-ul meu de la telefon nu ma lasa sa trimit nimic exemplu:muzica, poze etc dar sa primesc de la altii ma lasa dar nu pot sa trimit eu la altiicrying am samsung sgh-l700 va rog mult ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac.Va rog din suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Sony Ericsson xperia x19 mini si nu ma lasa sa primesc nimic de la nimeni unii nici nu il gasesc ca fiind activat, am dat la transfer activat, am activat bluetoothul, si l-am si pus detectabil dc nu merge.si cand imi iau ceva prin USB nu stiu unde le salveaza