| DanDannn a întrebat:

Bun TPU...stiu ca asta e o intrebare stupida, si nu prea sunt obisnuit sa pun intrebari de genul asta,,,,, dar imi puteti da un cont de Minecraft? adica...sa pot juca si eu multiplayer pe server oficial.ca asa, single player e plictisitor.va multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

As vrea sa te pot ajuta, dar nu joc jocuri de genu, si din pacate ai slabe sanse sa gasesti cont pe minecraft aici.

3 răspunsuri:
| minealex224 a răspuns:

Ba fa-ti cont adica iti alegi un nume si te joci pe minecraft sp iti alegi nume gasesti un server scrii"/register parola parola sau cum scrie serverul "/register passwordconfirm password si alegi parola apoi data viitoare intri cu /login parola

| Anton_Andrei_1956 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Palfi_Sebi_1975 a răspuns:

Deci te ajut eu daca vrei contacteaza-ma la Y! M palfiflaviu@yahoo.com