| Aysa19 a întrebat:

please ajutati-ma am camblu de date pentru samsung c3050 dar nu gasesc un program pentru instalarea cablului de date!

imi puteti da o adresa va rog?

pup

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Click aici : http://www.fyxm.net/......80244.html si asteapta 10 secunde pana cand iti va aparea fisierul de salvat.
O zi buna! :)

2 răspunsuri:
| activ a răspuns:

Daca nu ai card de memorie in el nu iti merge cablu de date dar dac ai o sa iti mearga si nu ai nevoie de nici o instalare de cablu de date.

| atat a răspuns:

Hey buna big grin samsunt 3050 are cablu de date? si eu am un tel dinacela dar...eu nu am!