| BadAngel3 a întrebat:

Buna :3, am o nelamurire. De ce tot ce caut eu pe Youtube, ii apare si unei persoane din casa, ca si istoric? Stiti, atunci cand cauti ceva pe Youtube pe telefon, iti ramane acolo, in lista, in fine, intelegeti voi.Si ii apare pe telefonul respectivei persoane ceea ce am cautat. Mie nu imi apare de la ea. Cum sa fac sa nu ii mai apara? O solutie ar fi sa-mi opresc eu ceva acolo sa nu-mi mai apara mie in istoric (nu am stiut cum sa ma exprim ), dar nu vreau la mine, ci la ea *lacrima*, daca ii opresc ei,, notificarile,, o sa mearga? Nu mai primeste ceea ce scriu eu? Nu de alta, sa nu va ganditi ca ma uit la cine stie ce prostii, dar eu sunt mai,, protectiva,, cu melodiile pe care le ascult big grin ( da, da puteti crede ca sunt egoista ). Deci, se poate face ceva?
Poate o sa credeti ca sunt proasta si restul, dar eu nu ma prea pricep la telefoane. *_*
Multumesc big grin

2 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Pentru asta ori ii faci celeilalte persoane un cont nou, iar tu ramai cu contul tau. Fie doar o deconectezi pe ea de pe acel telefon, dar sa ii stergi si id+password, sa nu se reconecteze in cazul in care este salvat pe telefon.

| jaqchirac a răspuns:

Se intamplat asta pentru ca amandoi sunteti conectati pe acelasi cont de youtube