| agfjhta a întrebat:

acum 2 luni mi-am luat un BB curve 8520 de la orange.Acum e in service are ceva cu softu.In fine am primit un telefonto BlackBerry doar ca un model cu clapeta.Cartela SIM este a mea cu abonamentul meu dar cand intru in contacte sau in lista apeluri imi apar numere cu totul si cu totul difreite decat ale mele.Eu cred ca este telefonul de la orange si ultima persoana care a folosit-o a salvat contactele in telefon.
Intrebarea este cum sa fac sa imi apara numerele mele in agenda?

1 răspuns:
| gki1980 a răspuns:

Daca aveai numerele salvate in telefon, nu prea ai cum, pana nu revine tel din service...