| OfficialFallingStar a întrebat:

Buna!
Acum 5 minute m`am logat pe OurWorld si am asteptat sa se incarce si la un moment dat a scris asa:

Error!
The server g05. ourworld.com is not currently accessible. Please try again later in a minute.

Am asteptat si 10 minute si tot asa mi-a aparut. Doar mie mi se intampla sau li se intampla mai multora? Cine stie cum pot rezolva? sad

7 răspunsuri:
| OfficialFallingStar explică:

S` rezolvat. Acum imi merge. Multumesc pentru raspunsurile voastre. v-am dat la toti voturi folositor si inteligent. :*

| GabyAdicaEu a răspuns:

Sunt multe oportunitati :
1. Din cauza ca nu este capabil calcuratorul!
2.Acel site este foare incarcat!
3. Poate s-a schimbat adresa siteului!
4. O deconectare de net!
5.Nu ai '' programele necesare ''!
6.Depinde de categoria; ex: xp, vista, 7!

| qMisaki a răspuns:

Nu ai instalat placa...

| SummerSmile97 a răspuns:

Eu joc OurWorld de ceva timp şi mi sa întampat de câteva ori aşa ca în ziua aia nu am intrat şi ziua următoare mi-a mers happyhappy

sper să te ajute răspunsul meuwinking

| Andreea0678 a răspuns:

thinking Mie imi merge. Poate ai vre`o problema cu pc :\

| hannahmiriam a răspuns:

Incearca sa repornesti calc si sterge cookie
incearca poate reusesti asa :)
http://voislabi.blogspot.com

| raimbow a răspuns:

Ți s-a furat contul draguta!