| adicutz a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am cumparat un mp4.Mergea perfect.Ieri am hotarat sa imi sterg toata muzica de pe el si sa imi bag alta. I-am dat si un format.Conectand usb-ul la mp4 am observat ca nu imi mai apare nici o fereastra, nimic.Nici in My Computer nu imi apare partitia pentru mp4.Doar un mic sunet "bling" cand conectez usb-ul in pc.Am verificat si cu un stick sa vad daca e de la pc ceva dar mergea perfect.Vazand ca nu merge am zis sa bag cd-ul de la mp4.Imi aparea ceva de genul:"wrong os or os version for application". Mentionez ca am windows 7.

Va rog mult ajutati-ma daca stiti ceva.Va multumesc!

1 răspuns:
| viktorxxx a răspuns:

Vezi daca scrie pe CD vreo adresa de net, intra pe ea si cauta driver pentru aparatul tau, dar care sa fie compatibil cu win 7