| EuphoricEyes a întrebat:

Buna all! Cum pot sa fac ca bara de sus de unde se intra pe net, sa ramana acolo intacta, adica sa nu dispara cand nu sunt cu mouse-ul pe ea si sa imi apara si jos bara cu cate am deschise.Sa se vada daca imi scrie cineva sau asa? Dau o funda mare! Multumesckiss

Răspuns Câştigător
| N0Nam3_1251 a răspuns:

Daca te referi la FireFox, Explorer etc cand intrii pe ele apasa tasta F11, cred ca asta o sa te ajute. Mult Succes. Pupici

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te referi la browser sau la vreun program anume? fi mai explicita ce vrei sa faci? toate programele au o bara de cautare!

neluL
| neluL a răspuns:

Daca pui pictograma (de la mozilla, IE, chrome, opera sau ce browser ai tu)cu mouse-ul in bara de jos a pc-ului tau atunci cand ai deschise mai multe pagini e de ajuns doar sa te duci cu mose-ul pe pictograma (fara sa dai clik) si iti arata cate pagini ai deschise in browserul respectiv.