| AstadaNume a întrebat:

Buna all...Cum pot sterge un zid in sims 3 ...de exemplu daca vreau sa maresc o camera.mrswinking

Răspuns Câştigător
| fataroz a răspuns:

Este un ciocanel pe care il poti folosi in partea stanga jos happy happy

5 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Sall!tongue...pai in stanga jos sunt doua sageti. sa nu te gandesti la acelea cu care rotesti.ci mai in dreapta de ele. cu acelea 2 poti sterge sau da inapoi tot ce ai facut tongue

| Roxss a răspuns:

Cu mouse-ul pui acolo la zid si tii Ctrl pe cat vrei sa stergi.

| mary123 a răspuns:

In sims 2 era cu Control, in modul in care ai contruit zidurile [ sau gardurile etc ]

| luma a răspuns:

Stie cineva cum pun poarta la gard tot in sims 3?

| AstadaNume explică:

Mersi all:*