| alex_3603 a întrebat:

BUNA ALL:d Astazi mi-am luat si eu cartela froghappytoate cele frumoase mi-am activat minutele...si cand vreau sa activez webnwalk ca am miau zis ca e nelimitat sau cele 250 de mb nu merge. zice ca nu poate configurat automat, si eu cum il fac automat.am inteles ca trebuie sa fac niste setari da nu stiu unde sa le scriu...si nu imi zice nimica la 1234straight face va rog ajutati-ma funda si o bere/ciocolata pentru cine ma ajutabig grin

2 răspunsuri:
| McBoy a răspuns:

Vezi la setarile telefonului tau configureazale tu. acum nu iti pot spune unde sa intrii ce si cum ca nu stiu ce tell ai

| AlexandraaaaPopescu31 a răspuns:

Cateodata nu merge nelimitat due la cosmate si intereseaza.te!