| adee_8962 a întrebat:

Buna all sad. Vreau si eu sa va intrebare ceva,,, Am facut un video cu poze in Windows Movie Maker ...si dupa ce l`am terminat am dat "Save", apoi mi-am dat seama ca trebuia sa dau "save in my comp. ". Cu toate astea mi s-a salvat dar cand il deschid se deschide tot in movie maker si nu pot sa-l salvez ca se inchide...thinking Sper ca ati inteles la ce ma refersad Help va rog sad Dau fundoi >: big grin

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Păi tu de fapt ai salvat proiectul, nu filmuleţul. Deschide din nou proiectul şi atunci dai Save movie file happy

| CattyA a răspuns:

Hehe, cand abia incepeam sa lucrez in wmm aveam si eu probema asta big grin. Tu ai salvat proiectul, nu video-ul. Pentru a sava video-ul, deschide proiectul salvat, si apasa pe "save to my computer" - e simplu happy