| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Buna all:X

stie cineve vreun prrogram cu care pot modifica vizualizarile pe hi5?
am auzit ca sunt, dar nu stiu cum se numesc:X
mersi la toti:X
va poooop:*:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În ce sens şi ce vizualizări vrei să modifici? Direct nu cred că se poate numai eventual fundalul şi pozele ale tale, dar nu ai nevoie de program ci doar de opţiunile oferite de hi 5 şi anume schibă skin-ul de exemplu.Numai bine happy sau mai este o variantă dar nu ştiu dacă o poţi folosi şi anume editarea în HTML.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna!
http://xtravagant.exif.ro/search/PROGRAME%20HI5
sper ca te-am ajutat
si ru te pup!
pa!

| flavius1921 a răspuns:

Nu exista, oricum nu i-as vedea rostul, nu primesti bani daca ai mai multe vizualizari happy daca vrei sa iti faci multe vizualizari da-mi un PM si iti spun eu cum

| jkjhcshbbzmb explică:

Ba sunt.stiu anumite prs care si-au modificat vizualizarile de ca 3-4 la cateva zeci de miicryingcryingcryingcryingcryingcrying

| jkjhcshbbzmb explică:

Lupulsinguratic ma refeream la viewstongue