| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 2 întrebări.
1. Daca cineva imi intra pe contul de icloud e si contul de Instagram, discord logat acolo adica poate sa imi acceseze acestea prin icloud, gen contul de Instagram si informatik de pe el?
2. Ce este stocat in icloud? Doar poze clipuri etc?

1 răspuns:
| felixf a răspuns:

ICloud stochează în siguranță pozele, videoclipurile, documentele, muzica, aplicațiile și altele – și le menține actualizate pe toate dispozitivele dvs. Cu iCloud puteți partaja cu ușurință poze, calendare, locuri și multe alte lucruri, cu prietenii și cu familia. Puteți chiar să utilizați iCloud pentru a vă ajuta să vă găsiți dispozitivul dacă îl pierdeți.,
https://support.apple.com/ro-ro/guide/mac-help/mh36832/mac