| AndreyIstetul a întrebat:

Am avut Yahoo Messenger 10 si mi-a mers foarte bine, pana acum o saptamana cand am vorbit cu cineva si am observat ca nu imi mai arata ce scriu eu si ce scrie acea persoana. L-am dezinstalat, l-am instalat din nou(y. m. 10) si tot nu a mers. L-am dezinstalat si l-am instalat de y. m. 11 si tot nu-mi apare. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| SecretName1234 a răspuns:

Scrie pe google yahoo text repair si da la prima unde scrie download yahoo text repair si o sa ti se deschida o pagina si ai instructiunile de descarcare acolo o sa mearga ca si mie mi-a mers

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici un program care te-ar putea ajuta: http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html

| iuddavali a răspuns:

Foloseste skype. e SUPERIOR ym. poate ca iti e greu sa te desparti de ym, dar calitatea e un factor important in alegerea programelor.