| JustaLittle a întrebat:

Am câteva probleme cu telefonul meu Allview A5 smiley.
1.de când îl am, din noiembrie 2014, are o problema cu memoria. Deși am 4 GB memorie interna și 4 GB memorie pe card, tot la aproximativ 3 săptămâni nu mai pot descarca nimic chiar dacă șterg restul aplicațiilor, știu sigur ca am destulă memorie
2. Butonul de pornire /oprire se apasă mai greu, cat costa reparația?
3. Din primăvară nu îl mai pot incarca prin mufa deoarece l-am scăpat pe iarba de la jumătatea de metru :l și mufa a intrat puțin înăuntru, cat ar costa reparația?

1 răspuns:
| Andutu21 a răspuns:

Daca e din noiembrie 2014 inca mai este in garantie.Te duci de unde l-ai luat ca sa il expedieze in service sau pe certificatul de garantie ai adresa service-ului autorizat Allview iei legatura cu iei iti trimit un curier cu care colaboreaza iei faci un proces verbal, astepti telefonul.