| Bogdanache a întrebat:

Buna, am comandat ceva de pe samwise, cum pot face sa o anulez? Am vrut sa trimit email insa yahoo imi zice ca e email invalid.Cand vine curierul o pot refuza?

Răspuns Câştigător
| IIIshaneIII a răspuns:

Da,o poti refuza, este perfect legal, dar magazinul te poate trece pe o lista neagra si pe viitor, este posibil sa nu iti mai expedieze colete

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Mergi pe http://www.samwise.ro/

Chiar sus in dreapta ai numerele de telefon: 031 435 15 09, 0771 368 338

Suna si clarifica imediat, nu lasa pana ajunge curierul la usa. Chiar daca ar fi dreptul tau sa refuzi comanda, ei vor pierde bani cu transportul.