| morandy100 a întrebat:

Buna am cumparat un sistem 5.1 Sony bdv e4100 si nu pot sa-l conectez la tv LG. In manual imi spunea sa folosesc cablu hdmi cu intrare in tv si in sistem le-am conectat prin hdmi si nimic. Singurele sunete le-am auzit prin conexiunea cu bluetooth-ul telefonului. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Instructiunile de folosire la http://download.sony-europe.com/pub/manuals/tvhc/BDVE_4446734151_OI_RO.pdf vezi pagina 19 si 20, banuiesc ca la tine problema e cablu hdmi ai nevoie de unul de mare viteza.