| uka15 a întrebat:

Am descarcat de pe net un program de curatat pc(TweakNow PowerPack 2012)si nu stiu ce am sters ca la inceput nu mergea netu(dar acum merge) dar cand deschid pc imi apare sa pun parola de la admin, dar merge si fara. Numai ca eu vreau sa aflu cum pot sa fac sa nu imi mai apara sa pun parola. am incercat in control panel la user accounts dar acolo imi arata sa schimb parola si sa pun parola la pc sau sa fac alt cont. nu stiti cum pot sa fac? va multumesc

Răspuns Câştigător
| raidxp a răspuns:

Control panel user accounts\change the way users log or off. daca nu asta cauti spune-mi si te ajut

2 răspunsuri:
| uka15 explică:

Am uitat sa spun ca mi s-a schimbat si meniul de la shut down..inainte era mai fain ala asta care e acum nu imi place

| uka15 explică:

Mersi mult. am rezolvat.