| Katea007 a întrebat:

Buna, am facut un chestionar in google forms, am primit raspunsuri la el, dar am vazut ca am gresit un cuvant la o intrebare si am modificat, iar acum imi apar 2 intrebari, iar la cea gresita am raspunsurile si la cea corenta 0 raspunsuri. Cum pot modific sa am raspunsurile la cea imtrebarea corectata?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuia sa faci un pas (pagina) inapoi, dupa care sa scrii din nou raspunsul, corect.
Asa sa-au trimis doua completari de formulare, interpretate doar partial.
Sinura posibilitate pe care o ai (daca se mai accepta) este: sa completezi din nou intregul formular, corect.