| Alexxandra12321 a întrebat:

am fost informata ca voi primi o tableta ASUS K005.
Problema e ca am cautat peste tot modelul si nu am ajuns nicaieri. Din cate stiu eu are 7 inch, are slot pentru sim (microsim parca), gps, vine cu o husa in cutie, e negru si cam atat. Cineva cu un site, sau un review in engleza sau romana... sau numele modelului intreg :s.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce reviw iti mai trebuie. ai pe site-ul producatorului mai toate informatiile despre tableta atat specificatiile, cat si o privire de ansamblu. Tableta sa stii ca este dual-sim daca nu stiai asta :)
uite aici : http://www.asus.com/....../overview/

Bft!

| Alexxandra12321 explică:

De fapt e K00Z... :o