| ParadoX11 a întrebat:

Am gasit de curand un pc cu 4 gb ram/ placa video gtx 660/ si procesor Intel Core I5 650 3. 2GHZ. Credeti ca e decent pentru Gta V/ LoL/ si alte jocuri din 2013-2014?

4 răspunsuri:
| BalaurulRoman a răspuns:

Eu zica ca da dar ca sa fii sigur http://www.game-debate.com/....../index.php dai mai jos si iti apare sa pui ce procesor ai placa video rami si iti zice daca iti mere, cred ca o sa iti mearga pe high totusi

| tsbproduction a răspuns:

Daca vrei un PC de Gaming, trebuie sa ai minim 8 gb ram, mai ales pentru jocuri ca GTA V sau WatchDogs. Placa grafica daca are 2gb ddr3 sau 4 e foarte bun.

| ParadoX11 explică:

Stiu...4 gb ram sunt cam putini...dar o sa adaug inca 4 sau minim 2. Dar in rest procesorul si placa video sunt bune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ParadoX11):

Depinde side memoria placii video. Start-run, scrii dxdiag si dai enter. dai click pe display si la aprx.total memory iti arata de cat e placa video. Daca are 2-3 giga, e bun.