| eduardos123 a întrebat:

am gasit gasit un Iphone 6 plus de 64gb la un pret bun, ce ziceti mai duce 1-2 ani sa ruleze toate aplicatile fara probleme fara a-l mai schimba? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Salut! E un telefon bun si o sa mai duca lejer 2 ani. Numai ca varianta plus nu prea e telefon de buzunar, mai mult de poseta (se indoaie etc)

5 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

L-ai gasit la un pret bun probabil ca, proprietarul si-a luat teapa cu el, adica l-a luat si s-a indoit putin iar acum vrea sa scape de el. Ori mai rau e o copie.
Iti recomand sa nu-l iei deoarece se indoaie incredibil de usor scrie pe YT iphone 6 plus bendgate.
Bafta

| Pool77 a răspuns:

La ce pret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea bucata de metal nu e un telefon.

E prea mare si se indoaie.
Nu e pentru jocuri.

Ce buget ai?

| CPAElites a răspuns (pentru anonim_4396):

"iphone 6 plus de 64gb la un pret bun" Probabil e o replica Goophone i6s v6 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CPAElites):

laughing)