| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat windows 8.1 pe un Acer Aspire E1-572G (4ram, 2video i5 4200u, 750HDD) si am observat ca laptop-ul nu se mai inchide...Nu se mai inchide in sensul ca ecranul se stinge dar led-urile raman aprins si se aude ca si cum ar fi aprins.

3 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Se duce in Standby deci trebuie stin manual si nu de la buton.Click dreapta pe icoana start apoi Shutdown.

| IT97 a răspuns:

Poate isi face update-uri, spune-ne de unde il stingi

| iuubaaaaaaaaa a răspuns:

Sta non stop "aprins" sau cum zici tu? Sau se sting dupa o perioada mai lunga?