| Maduliciu a întrebat:

am instalat windows vista nu stiu daca are vreo legatura dar de atunci nu mi se mai vad Hd videoclipurile de pe youtube sau orice alt site ( cand selectez HD se vede foarte neclar ) care credeti ca este problema?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Ar putea fi de la driver-ul placii video. Nu e instalat, poate? Sau trebuie o versiune mai noua. Daca nu gresesc, noua versiune a Flash Player-ului stie sa foloseasca procesorul unei placi video(GPU) capabile de a decoda clipurile HD pe Youtube, inseamna ca poate asta vrea sa faca, asa ca poate fi o problema de driver.
Ai putea sa incerci si in alt browser, dar mai intai asigura-te ca ai driver-ul placii video instalat sau mai degraba ultima versiune a acestuia.

1 răspuns:
| terminator_7004 a răspuns:

Nu are legatura windows vista, pentru ca eu am windows 7 si se vede perfect