| 49Days a întrebat:

Am inteles ca sunt programe pentru android care blocheaza numerele ascunse. Vreau si eu sa stiu care e mai bun si mai simplu sa nu instalez si apoi sa nu mearga sau cine stie.Am Samsung galaxy fame.
mss

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Eu folosesc Call Control - (Call Blocker)

Il poti instala direct de aici https://play.google.com/......ps/details daca ai facut legatura intre PC si telefon. E foarte bun. Funda pls?

| Laurentizyu a răspuns:

Exista aplicatii ce se numesc call blocked.se instaleaza foarte usor, ca o aplicatie normala si se activeaza singura!happy

| victor30 a răspuns:

Buna, eu am folosit Mr. Number, il gasesti pe Magazin Play free, are optiune de blocat numere ascunse sau numere setate de tine si pentru apeluri si pentru mesaje.