| gmbnico00 a întrebat:

Bună, am nevoie de ajutor.
Folosesc niste căști originale destul de scumpe și am observat că nu îmi mai merge o cască. Nu știu de ce.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce detalii dai despre casti, mă mir că iti raspund la intrebare.
Castile sunt de diferite feluri.

| VoidEternal a răspuns:

Nu prea înțeleg întrebarea. Dacă sunt in garanție le duci la garanție dacă nu la service sau îți cumperi altele.

Ce soluție minune te așteptai să primești când singura informație pe care ai dat-o despre căști este că sunt scumpe.
A, și originale...