| Burcă_Laura_1995 a întrebat:

Am nevoie de un program cu care sa pot inscriptiona CD-uri. Nero imi face probleme, ba imi da erori, ba imi arata ca s-a inscriptionat dar de fapt CD-ul ramane gol. As vrea sa imi recomandati voi un alt program dar cu care sa pot face si CD-uri audio. Multumesc tare mult!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu e de la nero. Poti cauta o alta varianta. E de la CD (sunt si unele produse proaste sau de la unitatea optica. (uzata).
Poti incerca cu asta gratis:
https://cdburnerxp.se/

| al3xander a răspuns:

Http://cdburnerxp.se/en/download
acum depinde, daca e o problema de la unitatea optica s-ar putea sa nu functioneze nici cu asta.

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Windows media player!

| unu811 a răspuns:

Burnaware free