| Ivanaaa a întrebat:

Am o camera foto Sony si mi-am si cumparat cablul de date pentru a scoate pozele din aparat.
Nu a vrut sa mearga si eu am umblat si din greseala am dezinstalat driverul USB (cred). Acum cand pun cablul in calculator nu imi mai iese absolut nimic straight face.
Va rog am nevoie de ajutor.Trebuiee sa descarc urgent pozele.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Baga CD-ul cu drivere de la camera si instaleaza-le. Daca nu ai CD-ul, te duci la Sony si cauti driverele.

| meduzza a răspuns:

Cauta pe google "driver Sony xyz" (xyz=modelul aparatului) si o sa gasesti sigur tongue cel mai usor scoate cardul de memorie si baga-l intr-un card reader (asta daca nu ai laptop cu slot de card). asa e cel mai usor sa iti scoti pozele tongue

| jmikii a răspuns:

Descarca de pe site-ul oficial Sony. http://esupport.sony.com/......ownload.pl

. sau da un restart si conecteaza camera din nou in alt port usb decat cel pe care l-ai folosit cand ai dezinstalat driverul.