| Lavinia_Diana_1998 a întrebat:

Am o dilema. Am incercat sa imi creez un blog pe blogger, crezand ca, la final, va arata cum arata blogurile celebre. Cum pot face blogul sa arate asa bine? De ce este nevoie?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Un domeniu cumparat, o tema cumparata, cunostinte de programare html, css, php, java, macar la nivel minim si multe altele!
Si sa nu uitam de SEO! Asa ca pune mana pe citit!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi o tema personalizata, pe cineva care stie programare si faci mult mult SEO

| johnnny123 a răspuns:

Ca in orice alt domeniu, si pe internet lucrurile bune costa bani.

Blogurile celebre folosesc teme custom, facute si intretinute de oameni care se pricep si care sunt platiti pentru munca lor.

In plus, partea cea mai importanta a unui blog este continutul.

Blogurile celebre au continut de calitate, asta insemnand texte bine scrise si documentate, fotografii si video profesionale, si asa mai departe.

Acest continut este selectat de editori profesionisti, asezat cum trebuie in pagina si apoi promovat corespunzator.

Vorbim despre mii de ore de munca investite lunar.

Nu poti sa filmezi ceva cu telefonul si sa te intrebi de ce rezultatul nu arata ca un film al lui James Cameron.

| Juviia a răspuns:

SEO is the base dude.

| alinmacsim a răspuns:

Arunca un ochi pe http://rango.ro
Vei gasi sigur toate informatiile de care ai nevoie

Te saluta amicul tau online,
Alin Macsim