| yoosilviu94 a întrebat:

laughing Am o eroare la youtube cand intru nu merge sa vad niciun video si am instalat flas player si am sters istoricul si toate alea am instalat si windowsul si tot nu merge... si da ofer funda laughing

4 răspunsuri:
| yoosilviu94 explică (pentru K0sti):

Ok..si ce fac cu siteul asta trebuie sa downloadez ceva de pe el sau ce?

| K0sti a răspuns (pentru yoosilviu94):

Ce sa downloadezi nene, ti-am dat sa citesti, sa te informezi! Bag de seama ca ti l-am dat degeba ca nu ai priceput nimic!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Instaleaza driver booster/ update driver! Restart computer si ar trebui sa functioneze! Poti instala si un BsPlayer (il lasi sa instaleze si codecurile de pe net)! NU trebuie sa uiti de flash player!
http://www.iobit.com/driver-booster.php