| Brodcast a întrebat:

am o mare problema am un Orange tado si ascultam muzica in boxe si s-a oprit deodata telefonul si acum nu se mai deschide absolut deloc...si daca il conectez la boxe se aude un bazait ciudat in ele cand apas butonul de deschidere la telefon....ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| J0nas a răspuns:

Poate s-a stricat o componenta, cel mai bine ar fi sa-l duci in service si acolo poti vedea ce are (asta daca mai e in garantie si nu are root)