| Sqk00 a întrebat:

Am o mare problema. Eram pe messenger pe telefon. si ap apasat pe facebook. ca mi-a aparut acolo si am crezut ca pot intra pe facebook. dar de fapt mi-a facut o grupa numita Facebook Friends in lista de messenger.
De ce nu pot s`o sterg? Sau daca pot cum fac? :-s

Fundaaaa![scuze cateegorieee]

Răspuns Câştigător
| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Nu ti-o poti sterge.sorry...poti sterge doar persoane... funda?

3 răspunsuri:
| Sqk00 explică:

Eu vroiam sa-mi`o sterg. nu sa ma deloghez.happy.

| BCChuck a răspuns:

Deci ceea ce ai facut tu a fost ca, te ai loghezat de pe mess cu acontul de facebook in asa fel incat acum toti prieteni care ii ai tu pe facebook online iti apar in acesta lista facebook friends pentru ca sa dispara aceasta lista trebuie sa te deloghezi de pe cont

| andrei2408 a răspuns:

Si eu o am. Sa te ajut.
dai la messenger sus in stanga si vezi ca scrie sign out Facebookbig grin Funda