| Andra0509 a întrebat:

Am o mică problema, pe telefonul meu (iPhone 4 S) imi spune sa introduc parola contului de iCloud in configurări,odata ce am introdus parola corecta imi spune ca a suvernit o eroare la conectarea la serverul Apple,am încercat alte parole,fiind incorecte,dar aceeași poveste.Am dat repornire la telefon dar tot la fel, nu pot actualiza sau descarca aplicații.Am încercat sa resetez telefonul si mi a cerut din nou parola,după ce am introdus o mi a spus aceeași poveste cu eroarea de conectare. Chiar nu stiu ce sa mai fac,sper ca poate aveți voi alte idei, mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca sa nu m ai auzi aceiasi poveste, mergi cu el la reparat, si o sa auzi adevarata poveste, care include defectul apărut, si pretul pe care il vei plătii ca povestea sa fie cu happy end.