| SunHee a întrebat:

.am o problema, am ascultat muzica la casti, dar dupa ce am scos castile am observat ca mi s-a stricat difuzorul iar acum se aude bazait cand pun muzica sau cand primesc un apel.Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat!sad Mentionez ca telefonul este Samsung Galaxy Grand Neo Plus.

2 răspunsuri:
| SunHee explică:

Dar nu l am scapat in apa sad si cu service-ul stii cam cat m ar costa?

| Linca_Mihaita_1994 a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa pui telefonul intr-un bol plin cu orez, Sunt 50/50 ca sa reuseasca. Daca nu iti recomand sa te duci la un service si sa zici ca ai probleme cu difuzorul.Nu costa mult.