| valintinvalic2011 a întrebat:

Buna am o problema am windows xp si cind aprind calculatorul se parinde numai audio si anti virusul dar mai am si skype si altele dar ele se aprinde greu mai de mult se aprindea momental dar acum nu de ce oare? windowsul nu de mult a fost reinstalat nu are nici 2 saptamini

1 răspuns:
| SilentHacker a răspuns:

Încearcă și scrie în "Run" msconfig, apoi du-te la tab-ul "Startup". Dacă vezi pe acolo că sunt debifate elementele de start, bifează-le pe toate, apoi click pe Apply și Ok și restart la PC. Dacă, în caz că nu ai rezolvat mă găsești la id style.alecs! Multă baftă!winking