| silviu20 a întrebat:

Buna am o problema cand intru sau ies de pe yahoo messenger mi se trimite un fel de sait link la toata lista si nu mai pot sa fac nicio miscare am facut si windowsul dar deageaba nu stiu ce sa fac cum saldezactivez linkul ala se trimite intruna la fiecare 7 minute si chiar daca am iesit tot se scrie la id linkui cam asa:HAHA this isn't you right? http://j.mp/yvJpwT? ia4a4a5

dau funda la cel care ma ajuta sa scap de virusu asta

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai tu ai messu virusat asa am avut si eu,, trebuie sa-ti iei un nou yahoo messenger
,, cel mai bun cred ca e yahoo messenger 9 sau 11,,, eu am yahoo messenger 9 si n-am treaba cu el merge fara probleme. dai o fundita?

1 răspuns:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Iati alt yahoo messenger ca care il ai tu ai virusat,, da ia-ti yahoo messenger 9 sau 11 astea as bune da sa nu fie beta.