| vOdK a întrebat:

am o problema cu calculatorul, cand il aprind incepe sa bârâie urat de tot si cam tare... ce oare ar putea avea si cum as putea remedia problema? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| senorita.ro a răspuns:

Coolerele tale sunt foarte prafuite. Care din ele? Ei bine asta trebuie sa identifici tu. Apoi il desfaci frumos, il cureti de praf si ii ungi axu cu putin ulei mecanic :) daca nu suna de la coolere te rog scrie-ne aici sa identificam problema :)

www.Senorita.ro - > Portal online pentru femei

3 răspunsuri:
| kr.mdy a răspuns:

Trebuie aspirat de praf inauntru.

| MissLumy a răspuns:

Sh mie im face la fel...stii ce fac eu?laughing ii dau un pumn in unitate dupa ce se aprinde sh gata!tongue

| Oran2000 a răspuns:

Ori loveste ventilatoru de ceva, ori are prea mult praf, eu am problema ca imi loveste ntruna de carcasa ventilatoru principal.,.