| cslx a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul. De o saptamana tot incerc sa rezolv sa imi mearga cursorul pe ecran, insa nu am reusit. Nu stiti ce as putea face? Am mouse Fujitsu Siemens M-SBF96. Daca il introduc in spatele calculatorului nu merge, daca am bagat cu adaptor, tot nu merge. Va rog frumos sa ma ajutati daca stiti! Multumesc! [ofer funda!]

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Daca ai reincercat cu alt mouse si nu merge e de rau incearca cu o reinstalare de windows asta in cel mai fericit caz, daca nu merge du calculatoru la service.

| ILied a răspuns:

Poate e de vina usb-ul.

| cslx explică:

Si am uitat sa zic ca am incercat deja cu vreo 10 mouse`uri si tot nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si am uitat sa zic ca am incercat deja cu vreo 10 mouse`uri si tot nu merge.