| cenusel a întrebat:

am o problema cu Pc-ul. Am windows 7, totul merge perfect pana la welcome cand se face negru ecranul iar apoi iar vine cu welcamul si asa mai departe. Se mai poate face ceva, nu vreau sa mai reintalez windowsul.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Foloseste functia de "Repair Windows", aflata pe DVD-ul cu sistemul de operare.

4 răspunsuri:
| XtReMee a răspuns:

Daca obisnuiai sal stingi din priza asta e problema instaleaza windo
wsul din nou

| MsSaytek a răspuns:

Nu e original windowsu de aia se inegreste ecranul

| tavyileni2000 a răspuns:

Poate ti s-a ares placa de bazahappy

| abccba a răspuns:

Problema e de la placa video sau mai rau sursa...dul la verificat